Komentowana treść: OS4 Depot - nowości
[#1] Re: OS4 Depot - nowości
Nad tym Dragonem to Juha pracował chyba nie będąc świadom, że taka funkcja ma być w nowym intuition.
[#2] Re: OS4 Depot - nowości

@mailman, post #1

To jest normalne w amigowym świecie. Jak czegoś nie ma to nie ma ale jak już w końcu powstaje to w dwóch czy nawet trzech niezależnych wersjach. Tak mieliśmy od zawsze niemal ze wszystkim. :) Jakby te wszystkie wysiłki zorganizować, skoordynować prace to mielibyśmy pewnie kuuuupę tak bardzo brakującego teraz softu. No ale nie ma co gadać, bo to jest przecież niewykonalne. Tak było, jest i będzie. Taki już urok amigowego świata. Niestety...

[#3] Re: OS4 Depot - nowości

@MDW, post #2

to jeszcze nic, niektóre rzeczy istnieją ale nie są wypuszczane bo by jeszcze autorzy mogli na nich zarobić ale po co? lepiej wypuszczać skrinszoty i denerwowac pozostałych jeszcze userów. mam nadzieje że os4 się tak rozwinie, że ficzersami zmiecie mosa1.45 z amigowego swiatka choć naiwnym by było sądzić, że wtedy się coś zmieni
[#4] Re: OS4 Depot - nowości

@rzookol, post #3

Największą kpiną z użytkowników MorphOS-a był filmik pokazujący QuakeIII. Teraz (nie)fajnie czuć się takim frajerem

No ale to news o nowościach dla AmigaOS4.0 (wybaczcie użytkownicy tego systemu, to jeszcze troche potrwa, może kilka miesięcy i nie będzie już miał kto się emocjonować mosem bo tych ludzi już może nie być w tym środowisku).
[#5] Re: OS4 Depot - nowości

@grxmrx, post #4

Chyba rzaden MOSOWIEC nie sadzil ze OS4 bedzie rozwiajalo sie w takim tepie. Oby tak dalej, czeste aktualizacje zawierajace istotne zmiany w systemie oraz niespodzianki Hyperionu jak ta na 20 lecie Amigi podnosci na duchu i pokazuje ze Hyperionowi zalezy na userach.



Tak pozatym to juz drugi przeciek o tym co bedzie w Final Realase, pierwszy to ze OS4 obsluguje pliki wieksze niz 2 GB
[#6] Re: OS4 Depot - nowości

@Sventevith, post #5

Wszystko się zgadza, ale "żaden" i "poza tym".

[#7] Re: OS4 Depot - nowości

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Nie zapomniałeś o tempie? ;)
[#8] Re: OS4 Depot - nowości

@SirLEO, post #7

No i Release
[#9] Re: OS4 Depot - nowości

@mailman, post #8

Podbijam stawkę - "OS4 będzie się rozwijał".
[#10] Re: OS4 Depot - nowości

@Grzegorz Kraszewski, post #9

Przebijam: "na 20 lecie Amigi podnosić na duchu"



[#11] Re: OS4 Depot - nowości
No i teraz powiedzcie mi, dlaczego tak się nabijacie z biednego Mufy (bynajmniej nie materialistycznie)? Cóż on Wam takiego uczynił? Swoje dzieci też straszycie koniem z rogami, jak coś napisze/powie nie to co miało na myśli? Jest jaki jest, każdy go widzi. Pomyślcie, czym/jakie by było PPA, gdyby nie Mufa? Powinniśmy mu za to dziękować, że jest gdzie jest! Przecież on jest w mniejszości, a o taką trzeba dbać, niech się wybryka, zobaczy wiekszy świat, nacieszy przestrzenią i wolnością (której nie zna przecież). Widocznie mu jej brakuje. Wspomnicie moje słowa jeszcze, kiedy Wasze dzieci/wnuki będą dorastały i też będą chciały wolności. Nie znacie symptomu młodego źrebaka, którego na wybieg wypuścili? Idź bracie, jesteś wolny. Wolność, pokój, naturyzm... no, może z tym ostatnim nie przesadzajcie tutaj... Zapraszam w Bieszczady, gdzie prawdziwi faceci bez staników chodzą i się tego nie wstydzą. ;)



Dobra, to ja znowu wdrapuję się na stołek, wystarczy tego brudzenia skarpetek. Przynajmniej Was będę lepiej widział.
[#12] Re: OS4 Depot - nowości

@SirLEO, post #11

Fajny komentarz, ale nie wiem co kto chce od Mufy, nie widze żeby się wypowiadał w tym wątku... Również uważam, że na swój sposób jest pożyteczny ;) i na swój sposób go lubię ;)

Po prostu działa się wg podobnego algorytmu co ten "wirtualny przeciwnik" ;)

Jeśli chodzi o to co takiego uczynił - mi nic i chyba nikomu nic nie uczynił ;), ale mógłby czasami odpowiedzieć na wszystkie pytania, które są istotne (jeśli już dojdzie do wymiany zdań w komentarzach:).

To tyle, obrażony na Mufę nie jestem, co najwyżej byłem pare razy wkurzony na styl odpowiedzi lub często uników, no ale ostatnio jakoś tak z uśmiechem wszystko przyjmuje w tym zakresie ;)

Zawsze mnie śmieszyły te określenia typu "odgrzewane kotlety", "brak wam jaj", "boscy redaktorzy" i tym podobne, ale również niektóre stwierdzenia.

W ogóle to takie przemyślenia chyba nie są kulturalne, ale wybaczcie, zrozumcie i potraktucie to troche z przymrużeniem oka (ale tylko bez skrajności:)).

A co do tej boskości to chyba wielu klakierów przyzna, że redaktorzy są boscy? ;) Kto się nie zgadza? ;)

Ludzie mają swoje wady i zalety.

Mufa w mniejszości tutaj? Owszem, ale jeśli ta mniejszość jest np. przeze mnie źle traktowana (sam tego mogę nie stwierdzić, bo moge mieć już pewne uprzedzenia;) to inny redaktor (czyli jak to teraz robisz ty SirLEO) musi być obserwatorem z boku i wyciągnąć odpowiednie wnioski, pouczyć, nawet jeśli tej mniejszości taka reakcja czy tym podobna wcale nie jest potrzebna (bo czasami to może wyglądać ironicznie).

No to na razie tyle z mojej strony. Ot tak sobie napisałem luźne przemyślenia na ten temat. Jak kto chce kontynuować to od biedy może tu, ale zapraszam na priv (na przyklad GG, email, ewentualnie irc).
[#13] Re: OS4 Depot - nowości

@grxmrx, post #12

Dobra, przepraszam kolegów... Mufę w szczególności! Korona mi z głowy mam nadzieję nie spadnie (na wszelki wypadek łyp okiem w lewo... jest). To jest coś zaraźliwego, leczyć się muszę... nie bijcie...
[#14] Re: OS4 Depot - nowości

@SirLEO, post #13

Nie przejmuj się, ja wiem co to jest. Niedawno mi stwierdzono i widze, że i ty masz pierwsze objawy. To się nazywa mufofobia.
[#15] Re: OS4 Depot - nowości

@grxmrx, post #14

ostatnio Mufa wmawiał mi że też jestem zarażony....ehh ta AmigaOne doprowadza do szaleństwa
[#16] Re: OS4 Depot - nowości

@krismiszcz, post #15

hmm a to dowód waszej "exekowej" kultury

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem